FIT 1500 KCAL

Dieta

Jeżeli Twoim celem jest utrata masy ciała, ale przy tym chcesz odżywiać się zdrowo i smacznie – ta dieta jest idealny dla Ciebie! Nie musisz się martwić o codzienne gotowanie, a komplet odpowiednio dobranych posiłków pozwoli Ci na uregulowany i zdrowy tryb życia. Dieta ta zapewnia organizmowi niezbędne substancje odżywcze wykorzystywane do wzrostu, produkcji energii oraz procesów naprawczych.

Obfituje w sole mineralne, witaminy i błonnik i jest opracowana w oparciu o Piramidę Zdrowego Żywienia polskiego Instytutu Żywności i Żywienia

Dieta zbilansowana,odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb a do tego pyszna i różnorodna. Przygotowywana przez kreatywnego szefa kuchni, dostarczona pod Twoje drzwi codziennie rano przez sympatycznego kuriera. Dodatkowo możliwość konsultacji dietetycznej- czegóż chcieć więcej?

Pozwól nam się rozpieszczać! Zyskaj czas dla rodziny, osiągnij szczupłą sylwetkę i tryskaj energią jak My!

W CENIE MOŻLIWOŚĆ WYKLUCZENIA do 3 PRODUKTÓW - typu np cebula, papryka, kiwi.

Cena: Już od 35 zł

Nasza oferta

Ciastka, tarty & inne słodkości

Lorem ipsum dolor sit amet. consectetur adipisicing elit. sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in.

Sprawdź naszą ofertę